Testa en demo!

Vi tycker vårt system är enkelt och Du får gärna testa på och se ifall det kan vara något för er! Vi tror att du ganska snabbt kommer att upptäcka hur tryggt, enkelt och tidsbesparande vårt system är.
Markera de moduler du önskar testa och fyll i dina uppgifter till höger så skickar vi över en demoversion till dig så att du kan pröva vårt system! 

 

Våra säljare hjälper dig!

Markus Karlén

Försäljning Mellansverige

0520 - 290 504
markus@tidsrapporter.se

Sebastian Thekkethala

Försäljning Mellansverige

0520 - 290 507
sebastian@tidsrapporter.se

Rasmus Engelbrektsson

Försäljning Norrland

0737-87 98 98
rasmus@tidsrapporter.se

Fredrik Yli-Luopa

Försäljning Syd

0520 - 290 500
fredrik@tidsrapporter.se

Utvecklingsteamet

Christoffer Lindahl

christoffer@tidsrapporter.se

Christoffer Bubach

bubach@tidsrapporter.se

Administration / Ekonomi

Elisabeth Thuresson

elisabeth@tidsrapporter.se